Studio Mebli Kuchennych
Meble kuchenne Kuchnie Meble dziecięce
Strona główna Promocje Wyprzedaż Nowości i ciekawostki Porady projektanta kuchni Realizacje Montaż kuchni Partnerzy O nas Kontakt

O nas

Naszą misją jest dostarczenie Państwu najlepszych możliwych kuchni, ich rozwiązań praktycznych i materiałów jakie będą pasowały do Waszego gustu i potrzeb Waszego mieszkania czy domu.

Świetnie rozumiemy, że od wieków kuchnia to nie tylko miejsce przygotowania posiłków, ale także serce naszego domu skupiające życie rodzinne. Zwłaszcza teraz. gdy często kuchnia bywa otwarta na salon, jej wygląd i praktyczność stanowią nie tylko kaprys pani domu ale życiową konieczność.

Najpierw projekt kuchni

Jesteśmy zespołem, który zna kuchnie „od podszewki”, przez lata osobiście montowaliśmy kuchnie u naszych klientów. Teraz, od 1998 roku, tworzymy ich projekty i staramy się, by były one jak najlepszej jakości. Bez względu na to, czy szukacie Państwo mebli nowoczesnych czy klasycznych pomożemy wybrać coś, co trafi w Wasz gust i będzie pasowało do wnętrza.

Nasi klienci mogą liczyć na  pełną pomoc. Od sprawdzenia parametrów instalacji kuchennych, przygotowania projektu kuchni, fachowe doradztwo przy doborze mebli najlepszych możliwych producentów, dobór wyposażenia kuchni i sprzętu AGD, po transport i montaż.

Nasi projektanci pomogą Państwu, kierując się Waszym gustem, wymaganiami i możliwościami, dobrać najlepsze i najciekawsze fronty (zarówno pod kątem rodzaju jak i koloru) oraz wyposażenie kuchni tak by nabrała ona indywidualnego, niepowtarzalnego i najbardziej praktycznego dla Państwa charakteru.


Potem doskonały produkt

Potrafimy dobrać coś dla każdego. Cała gama oferowanych przez nas produktów i producentów pozwala nam dobrać dla Państwa projekty kuchni z górnej półki jak i te, których stosunek jakości produktu do jego ceny jest przyjazny dla klienta.

Realizując swoją misję dajemy Państwu możliwość skorzystania z najlepszych europejskich rozwiązań kuchennych, a oferowane przez nas wysokiej jakości materiały oraz atrakcyjne i indywidualne ceny powodują, że Wasza inwestycja w kuchnię stanie się, prawdopodobnie, jedyną konieczną w życiu.

Szybki montaż mebli kuchennych

Naszym atutem jest także ekipa montażowa korzystająca przy pracy z doświadczeń najlepszych firm europejskich. Jest doskonała w swym fachu, pracuje schludnie i bez zbędnego absorbowania domowników.

Nie tylko kuchnie

Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych klientów oferujemy także systemy zabudowy wnęk, garderoby i sypialnie. Od niedawna oferujemy także włoskie meble dziecięce i młodzieżowe oraz włoskie komplety do sypialni w stylu klasycznym.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij