Studio Mebli Kuchennych
Meble kuchenne Kuchnie Meble dziecięce
Strona główna Promocje Wyprzedaż Nowości i ciekawostki Porady projektanta kuchni Realizacje Montaż kuchni Partnerzy O nas Kontakt

Partnerzy

NOLTE

Nolte to jakość i wzornictwo, odpowiedzialność za środowisko, za pracowników i stałą jakość  mebli - wyprodukowanych w Niemczech!

Grupa Nolte produkuje w 100% w Niemczech, oferuje wysokie bezpieczeństwo i niezawodność pod względem jakości. Hasłem dla Nolte jest "Made in Germany"!

Gwarancja  Nolte, obejmuje cały proces produkcji, począwszy od drewna, produkcji płyt wiórowych, produkcji mebli, do montażu u klienta. Ich produkty doskonałe, elastyczne i przyjazne dla środowiska.

http://nolte.de/

KAMPRA

Założyciel firmy Kampra, która powstała w 1984r. swą działalność zaczynał od niewielkiego zakładu stolarskiego. Od samego początku firma zajmowała się produkcją mebli kuchennych na głęboko zakorzenionej tradycji dobrego rzemiosła.

Dziś Kampra to nadal rodzinna firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku, dynamiczna i odważna poszukującą coraz to lepszych technologii i pomysłów.

http://www.kampra.pl/

KESSEBÖHMER

Łączy tradycję z nowoczesnością - od ponad 55 lat.

Nazwa firmy oznacza łączenie w sobie innowacyjności rozwiązań, konstrukcji, funkcji i jakości dla całych pokoleń Klientów.

Ich produkty wyposażenia kuchennego zapewniają, w szczególnie elegancki sposób, porządek i czystość w Twojej kuchni. Poprawiają one wydajność przestrzeni i poruszanie się po kuchni. Swoją pozycję jako wiodącego dostawcy sprzętu kuchennego zawdzięczają wsłuchiwaniu się i reagowaniu na potrzeby Klientów.

http://www.xn--kessebhmer-jcb.com/

 

RAUMPLUS

Marka Raumplus została wpisana do prestiżowego katalogu GERMAN DESIGN STANDARDS, zarezerwowanego tylko dla najlepszych niemieckich producentów takich jak: Mercedes, BMW, Audi, Miele, Siemens.

Raumplus jest laureatem konkursu meble plus - produkt 2007

Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta, ofertę konstruują tak, aby ich produkty zaspokajały najbardziej wymagających.

Produkty Raumplus mają 10-letnią gwarancją.

http://www.raumplus.pl/


CORAZZIN

Grupa Corazzin, założona w 1971 roku, położona jest w północno-wschodnich Włoszech, ma tam 10 zakładów produkcyjnych różnych marek. Przedmiotem produkcji są różne rodzaje mebli domowych: do kuchni, salonu, sypialni, łazienki oraz pokojów dziecinnych i młodzieżowych.

http://www.corazzingroup.it/

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij