Studio Mebli Kuchennych
Meble kuchenne Kuchnie Meble dziecięce
Strona główna Promocje Wyprzedaż Nowości i ciekawostki Porady projektanta kuchni Realizacje Montaż kuchni Partnerzy O nas Kontakt

Montaż kuchni

Nasza firma gwarantuje Klientowi pełną usługę – od zaprojektowania kuchni, dobrania wyposażenia i sprzętu AGD do montażu pełnej kuchni w domu i mieszkaniu.

Po wizycie naszej ekipy montażowej można od razu przygotować w swojej nowej kuchni posiłek dla całej rodziny!

To co brzmi jak slogan reklamowy jest tylko podsumowaniem sprawności, solidności i jakości pracy naszej ekipy montażowej. Właściciele firmy Amara przez pierwsze lata sami jeździli montować swoje kuchnie i poznali od podszewki wszystkie tajniki tej pracy. Stąd pewność, że zatrudnieni przez nich fachowcy to rzetelni rzemieślnicy i doskonale przygotowani do swojej pracy fachowcy.

Ekipa montażowa dysponuje nie tylko swoim własnym, wieloletnim doświadczeniem, ale także odpowiednimi szkoleniami i instrukcjami udzielanymi przez producentów mebli. Na przykład książka montażowa niemieckiej firmy Nolte nie wygląda na kilkustronicowa instrukcja montażu mebli składanych, a raczej jak podręcznik pilota wielkiego pasażerskiego samolotu!

Montaż mebli kuchennych przez nasza ekipę daje pełną gwarancję ich doskonałego zainstalowania w państwa przestrzeni oraz pewności, że ich transport od producenta i z naszego salonu nie odbije się na ich jakości.  

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij