Studio Mebli Kuchennych
Meble kuchenne Kuchnie Meble dziecięce
Strona główna Promocje Wyprzedaż Nowości i ciekawostki Porady projektanta kuchni Realizacje Montaż kuchni Partnerzy O nas Kontakt

Szafy i garderoby

„Każdy kto zachowuje zdolność do rozpoznawania piękna nigdy się nie zestarzeje”

Franz Kafka

Nasze mieszkania i domy, budowane w ostatnich latach, coraz częściej nie mają piwnic, strychów i innych miejsc umożliwiających rozładownie tłoku w naszych pokojach. Nie wszystkich stać na  wydzielenie np. osobnego pomieszczenia na garderobę. Rozwiązaniem jest zabudowanie wnęk i przestrzeni szafami z drzwiami przesuwanymi i systemem pozwalającym na uporządkowane przechowywanie naszych wszystkich ubrań i innych skarbów.

Nasza firma oferuje Państwu systemy szaf wnękowych i drzwi przesuwnych  niemieckiej firmy Raumplus.

 Firma ta, jako jeden z pierwszych producentów w Europie wykorzystuje unikalny materiał aluminiowy do produkcji profili. Głębokie pokrycie anodowe na aluminiowych profilach powoduje, że materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na zadrapania - jako jedyne na rynku - rozwiązania Raumplus umożliwiają projekty drzwi o szerokości do 3 m i ciężarze do 180 kg! Układy jezdne  wykonane są z precyzyjnych materiałów łożyskowych, co powoduje, że mechanizm przesuwania drzwi jest bezszelestny i niezawodny przez wiele lat.

Dysponując tak doskonałym produktem jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu zagospodarowanie niemal każdej powierzchni Waszego domu. Gwarantujemy także solidność i jakość. Firma Raumplus daje na swoje produkty 10 lat gwarancji!

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij