Studio Mebli Kuchennych
Meble kuchenne Kuchnie Meble dziecięce
Strona główna Promocje Wyprzedaż Nowości i ciekawostki Porady projektanta kuchni Realizacje Montaż kuchni Partnerzy O nas Kontakt

Wyposażenie kuchni

Kategoria nie zawiera żadnych produktów

Wyposażenie kuchni to nie tylko dobrej jakości sprzęt AGD.

O funkcjonalności naszej kuchni stanowią właśnie i przede wszystkim inne elementy jej wyposażenia. Już dawno minęły czasy gdy podstawowym elementem wyposażenia kuchni był, kupiony w „1001 drobiazgów” lub na bazarku, koszyk na sztućce i stojak na przybory kuchenne.

Dzisiejsza kuchnia potrafi maksymalnie ułatwić przygotowanie posiłków i sprawić by prace kuchenne były jeszcze czystsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.

Szafki same otwierające się po dotknięciu, urządzenia ułatwiające sięgnięcie po garnek czy patelnię, czy odpowiednie oświetlenie kuchni, szuflad i szafek, są dzisiaj rozwiązaniami dostępnymi dla każdego i w każdej kuchni. Dobre wyposażenie kuchni uczyni z jej szafek dobrą i pojemną spiżarnię w której wszystko jest „na wyciągnięcie reki” i „pod ręką”, łatwo dostępne, ale także należycie chronione.

 

Również współczesna ekologia stawia przed nami wyzwania, którym musimy sprostać. Szuflady i szafki do łatwej segregacji śmieci, urządzenia ułatwiające prasowanie butelek, czy puszek przed ich wyrzuceniem ułatwiają podjęcie decyzji o dołączeniu do osób chroniących nasze środowisko.  

Każdy gospodarz, czy kuchenna gospodyni doceni system uszczelek we frontach naszych szafek kuchennych. Dzięki nim kurz, wilgoć i tłuszcz nie dostają się do środka a co za tym idzie nasze zastawy świąteczne i wizytowe są zawsze gotowe.

Nasza firma dysponuje wyposażeniem kuchennym marki Kesseböhmer, niemieckiej marki o światowej renomie. Ich własne, przez ponad 50 lat tworzone na potrzeby klientów, rozwiązania wyposażenia kuchni stanowią wzór dla innych firm tej branży. Jednocześnie rozwiązania wyposażenia kuchennego Kesseböhmer stanowią o pełnej funkcjonalności, jakości oraz co równie ważne elegancji naszej kuchni.

Pojemnik ceramiczny na pieczywo

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij