Studio Mebli Kuchennych
Meble kuchenne Kuchnie Meble dziecięce
Strona główna Promocje Wyprzedaż Nowości i ciekawostki Porady projektanta kuchni Realizacje Montaż kuchni Partnerzy O nas Kontakt

Niemieckie kuchnie na wymiar

Produkt niemiecki kojarzy się nam z solidnością i jakością wykonania, rzadziej myślimy o designie czy nowoczesnej architekturze wnętrz.

I popełniamy błąd. Na świecie powszechnie znana jest niemiecka szkoła designu. Począwszy od istniejącej w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku niemieckiej szkoły Bauhausu łączącej sztukę piękną i rzemiosło, do współczesnych niemieckich architektów i artystów projektujących rozwiązania praktyczne i piękne uznane na całym świecie.

Takie są także nasze kuchnie na wymiar niemieckiej firmy Nolte. To firma powstała w 1958 roku i zatrudniająca ponad tysiąc pracowników w samych Niemczech.  Kuchnie Nolte to połączenie niemieckiej solidności, jakości i praktyczności z wysokiej klasy niepowtarzalnym designem. Ich kuchnie są w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech.

Projekty Nolte to także praktyczne rozwiązania wyposażenia kuchennego, które realizuje wszystkie światowe pomysły na ułatwienie pracy w kuchni.

 

Najlepiej świadczy o tym fakt, że kuchnie Nolte projektowane są zarówno do małych kawalerek amatorów pracy kuchennej, jak i do dużych kuchni w domach profesjonalnych kucharzy.

Czy kuchnia ma pasować do klasycznego wnętrza Twojego mieszkania, czy raczej wkomponować się w  nowoczesny wystrój Twojego domu, kuchnie firmy Nolte pozwolą na przeniesienie tam świata współczesnej techniki kuchennej.

Do najważniejszych cech kuchni Nolte należą m.in:

  • bezkompromisowa jakość,
  • duży udźwig szuflad – 50 do 80 kg!
  • uszczelki w szafkach kuchennych (zapobiegające przedostawaniu się kurzu i zanieczyszczeń do wnętrza),
  • dwustronnie kolorowe fronty kuchenne,
  • najnowocześniejsze rozwiązania wyposażenia kuchni.

Na zakupione u nas niemieckie kuchnie na wymiar firmy Nolte udzielamy 5-letniej gwarancji!

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij